Akcija!
Liko 1

Vežimėlis „Chicco“ – „Best Friend 2 & 1

349.00 

Liko 1

Share

Šis daugiafunkcis vežimėlis  yra puikus pasirinkimas nuo kūdikio gimimo iki 3 metų amžiaus. Visa  tai buvo sukurta taip, kad patiktų tėvams, ieškantiems saugaus ir stilingo  vežimėlio. Talpus krepšelis gali padėti apsipirkti vaikštant, taip pat susidėti žaislus ar kitus daiktus, skirtus jūsų kūdikiui.

Kai vaikas pradeda sėdėti, lopšį galite pakeisti vežimėliu su atlošo reguliavimu, kojos atrama ir galvos apdangalu. 5 taškų diržai apsaugo nuo iškritimo iš vežimėlio. Itin didelis stogelis apsaugos nuo saulės spindulių ar vėjo, o karštomis dienomis ją galima išplėsti papildomu tinkliniu skydeliu, kuris taip pat leis Jums stebėti mažylį, kai jo nugara bus nukreipta į Jus

Dėl to, kad vežimėlį galima pritvirtinti dviem kryptimis, mažylis galės važiuoti pirmyn arba atgal į važiavimo kryptį, todėl pasivaikščiojimai bus daug įvairesni. Šis vežimėlis gali vežti vaiką iki 15 kg. Rankena reguliuojama 3 aukščiais, kad atitiktų tėvų ūgį.

Vežimėlį galima sulenkti kartu su sėdima dalimi

Tai yra didelis privalumas – norint atlenkti „Chicco“ vežimėlį, nereikia atkabinti sėdynės, nesvarbu, ar jis nukreiptas į priekį, ar atgal. Sulankstoma sistema yra ypač paprasta ir intuityvi. Tai užima labai mažai vietos, o galimybė atkabinti ratus leidžia lengvai jį transportuoti, pavyzdžiu, automobilio bagažinėje.

Sklandus važiavimas

Dideli ratai puikiai tinka bet kokiam reljefui, vežimėlis yra manevringas ir lengvai valdomas. Priekiniai pasukami ratai gali būti blokuoti tiesiai į priekį, todėl lengviau vaikščioti nelygiais keliais.

Lopšio svoris tik 3,8 kg,

Vežimėlio svoris 9 kg.

Gamintojas: Chicco

 

Prekė paduodama iš ekspozicijos.

https://youtu.be/zOUoWkj28Pw

 

Svoris15 kg