Pirkimo pardavimo sąlygos

Garantiniai įsipareigojimai mūsų išparduotuvėje:

toysplius.lt esančios visos prekės ir žaislai yra žinomų gamintojų, kurios yra importuojamos tiesiai iš Europos. Prekės yra saugios ir atitinka ES standartus.

Mūsų parduodamos prekės yra buvusios EUROPOS rinkoje, todėl gali turėti nežymių trūkumų, trūkti smulkių detalių, taip pat gali būti pažeista gamyklinė pakuotė. Dėl šių priežasčių prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo, mūsų parduodamos prekės yra nukainuotos.

Garantija nesuteikiama. Prekės prieš parduodant yra patikrinamos mūsų darbuotojų.

Pagrindiniai prekių trūkumai  (jei jų yra) nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme:

  • Pirkėjo teisė grąžinti internetinėje parduotuvėje pirktas kokybiškas prekes netaikoma:
  • –  kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, taip pat dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;
  • –  supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
  • prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
  • teisė, nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, juridiniams asmenims (verslininkams) nėra taikoma.
  • Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas gali nepriimti grąžinamos prekės.
  • Nesant galimybei prekes grąžinti į fizinę parduotuvę, pirkėjas gali grąžinti kokybiškas prekes kurjeriu, paštu ir pan. padengdamas grąžinimo išlaidas. Grąžinama prekė kurjeriu turi būti pristatoma adresu: Ukmergės g.26 , Panevėžys
  • Išnagrinėjus pretenziją, atsakymas pateikiamas per 14 (keturiolika) dienų.
  • Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos būklę, taip pat išnagrinėję pretenziją (jei ji pagrįsta)  per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.

Jei netiko prekės forma, spalva, modelis, komplektiškumas ar dydis, iškart būtina susisiekite su mumis raštu el. paštu toysplius@gmail.com  nurodydami šią informaciją:
1. Užsakymo numerį
2. Prekės pavadinimą;

3.Kontaktinę informaciją.

Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjo buvo gauta, taip pat ji nebuvo naudojama. Jei prekė buvo pirkėjui atsiųsta nesurinkta, prekė turi būti gražinta taip pat nesurinkta, pakuotėje kurioje gavo pirkėjas.

Tokiu atveju, mes įsipareigojame grąžinti pinigus arba pakeisti neveikiančią prekę veikiančia. Jei patikrinus prekę paaiškėtų, kad ji buvo mechaniškai sugadinta pirkėjo, prekės išlaidos nebus grąžinamos.

PASTABAGrąžinimo atveju pristatymo išlaidų negrąžiname  (nepriklausomai nuo prekės svorio)

Svarbu!

  • Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Jei pastebėjote, kad prekės išorinė pakuotė turi pažeidimų privalote atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie originalios pakuotės būklę, parašykite mums toysplius@gmail.com arba paskambinkite telefonu +370 677 28664.

Pristatymo informacija

Prekių pristatymas pradedamas vykdyti pasirinkus pristatymo būdą:

Užsisakydami prekes mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.toysplius.lt galite išsirinkti vieną iš kelių prekės pristatymo būdų: prekę galime pristatyti į namus, prekę galime pristatyti į Jūsų pasirinktą pristatymo adresą ir Jūsų pasirinktu laiku prekę galite atsiimti patys mūsų prekybos vietoje. Prekių preliminarus pristatymo laikas yra 1-4 d. d. nuo jūsų patvirtinto užsakymo (patvirtinto apmokėjimo). Apie užsakymo patvirtinimą ir  pradėjimą vykdyti ,taip pat planuojamą pristatymo datą jus informuosime el. paštu arba SMS žinute. Savo pageidaujamą gavimo dieną ir laiką galite nurodyti užsakymo komentare. Jei mes negalime užsakymo įvykdyti jūsų pageidaujamu laiku, o mūsų pasiūlytas laikas jums netinka, tada parašykite mums el. paštu toysplius@gmail.com arba tel.nr. 8 677 28664 ( I-V 10.00-18.00) ir rasime išeitį.

Nemokamas prekių atsiėmimas. Iš mūsų prekybos vietos adresu –Panevėžys , Ukmergės g.26, I-V 9-18 val,V-9-16val. VII 9-15 val. Tel. 8 677 28664 – 0 Eurų