Pirkimo pardavimo sąlygos

Garantiniai įsipareigojimai mūsų išparduotuvėje:

toysplius.lt esančios visos prekės ir žaislai yra žinomų gamintojų, kurios yra importuojamos tiesiai iš Vokietijos. Prekės yra saugios ir atitinka ES standartus.

Mūsų parduodamos prekės yra buvusios Vokietijos rinkoje, todėl gali turėti nežymių trūkumų,trūkti smulkių detalių taip pat gali būti pažeista gamyklinė pakuotė. Dėl šių priežasčių prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo, mūsų parduodamos prekės yra nukainuotos.

Garantija nesuteikiama. Prekės prieš parduodant yra patikrinamos mūsų darbuotojų.

Pagrindiniai prekių trūkumai nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.

Norėdami gauti išsamę informacija apie originalios pakuotės būklę, parašykite mums toysplius@gmail.com arba paskambinkite telefonu +370 677 28664.

 

Pristatymo informacija

Prekių pristatymas pradedamas vykdyti pasirinkus pristatymo būdą:

Užsisakydami prekes mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.toysplius.lt galite išsirinkti vieną iš kelių prekės pristymo būdų: prekę galime pristatyti į namus,prekę galime pristatyti į Jūsų pasirinktą pristatymo adresą ir Jūsų pasirinktu laiku,prekę galite atsiimti patys mūsų prekybos vietoje.Prekių preliminarus pristaymo laikas yra 1-4 d.d. nuo jūsų patvirtinto užsakymo (patvirtinto apmokėjimo).Apie užsakymo patvirtinimą ir  pradėjimą vykdyti ,taip pat planuojamą pristatymo datą jus informuosime el.paštu arba SMS žinute.Savo pageidaujamą gavimo dieną ir laiką galite nurodyti užsakymo komentare.Jei mes negalime užsakymo ivykdyti jūsų pageidaujamu laiku,o mūsų pasiūlytas laikas jums netinka,tada parašykite mums el.paštu toysplius@gmail.com arba tel.nr. 8 677 28664 ( I-V 10.00-18.00) ir rasime išeitį.

Nemokamas prekių atsiėmimas. Iš mūsų prekybos vietos adresu –Panevėžys , Ukmergės g.26, I-V 9-18 val,V-9-16val. VII 9-15 val. Tel. 8 677 28664 – 0 Eurų