Akcija!
Liko 1

Šokantis ir Dainuojantis Kaktusas [NET 120 DAINŲ]

19.99 

Liko 1

Share

Šokantis kaktusas šiuo metu yra labai vienišas ir jis laukia savo naujojo bičiulio. Vargšas dar net neturi vardo. Jis laukia kuomet būtent Jūs jį pasiimsite į savo jaukius namus.

✔️Pasirinkite iš daugybės skirtingų dainų! Jūsų „Kaktusas“ gali šokti ir groti daugybę skirtingų dainų, nereikia jaudintis, kad muzika taps monotoniška! Jei manote, kad jo šokiai yra geri, tiesiog palaukite, kol išgirsite jo dainavimo balsą

Įrašykite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote ????

 

✔️ Neprilygstama garso kokybė! „Šokantis kaktusas“ yra aprūpintas moderniausia garso sistema, kuri skleidžia itin aukštos kokybės garsus!

✔️ 360 laipsnių griovelis! Šokantis kaktusas gali pasisukti 360 laipsnių kampu, atlikdamas įvairius funky judesius, derinkit tai su mojuojančiomis rankomis, ir jūs sukursite populiariausią šokių aikštelę savo namuose!

✔️ Ideali dovana! Surasti dovaną yra gan nelengva užduotis, bet su šiuo žaismingu ir juoką keliančiu žaislu nustebinsite maloniai draugus. „Šokantis kaktusas“ visada yra hitas tam, kam jį dovanoji, be to, jis yra visiškai unikalus! Nesvarbu ar tai dovana vaikui, jaunuoliui, vyresniam ar net pagyvenusiam – visiems garantuota šypsenos dozė

Kraunamas per USB LAIDĄ

 

Svoris1 kg