Akcija!
Neturime

Riedžio priedas – kartingas Ninco wheels

39.99 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 5 Kategorijos: ,
Share

Prekės aprašymas: Riedžio priedas – kartingas

 

NINCO WHEELS – tai revoliucinis įtaisas, kuris per kelias sekundes paverčia  riedį greitu mini kartingu ir suteikia fantastišką, visiškai naują vairavimo patirtį!
Vežimėlis garantuoja neįtikėtinus įspūdžius ir daug linksmybių, leisdamas daug laiko praleisti ir paįvairinti savo linksmybes lauke.

Montavimas ant riedžio yra labai greitas ir lengvas, todėl nereikia jokių papildomų įrankių. Tiesiog padėkite tvirtus metalinius spaustukus ant riedžio ir pritvirtinkite stipriu, elastingu Velcro dirželiu.

Storoji, oro sąlygoms atspari plieno konstrukcija leidžia gaminiui ilgą laiką veikti, o tai leidžia mums jį pakartotinai naudoti.

Mini vairuotojo vežimelį lengva vairuoti ir jūs galite iškart išmokti tinkamai juo naudotis. Norėdami važiuoti pirmyn, tuo pačiu metu stumkite abi rankenas transporto priemonės šonuose. Stabdant reikia priveržti rankenas, kaip ir rankini stabdį automobilyje. Jei norite pasukti, naudokite tik vieną rankeną, o kita liks neutralioje padetyje. Važiavimo metu kojas visada palikite laisvas.

Produktas yra smagus visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties.
Tai puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems.

  • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 100/55 / ​​31cm
  • spalva: juoda,raudona
  • medžiaga: plienas, geležis, poliuretanas
  • ratas: poliuretanas
  • didžiausia apkrova: 130 kG
  • ilgio reguliavimas: 40-60cm
Svoris5 kg