Liko 2

Pripučiama plaukimo liemenė Bestway, 51 cm x 46 cm

11.99 

Liko 2

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 3 Kategorija:
Share

Pripučiama plaukimo liemenė Bestway, 51 cm x 46 cm

Prekės aprašymas:

Vaikiška pripučiama gelbėjimosi liemenė puikiai tinka mokantis plaukti, jos dėka vaikas jausis saugiau pirmojo kontakto su vandeniu metu. Puikiai tinka keliaujant kanoja, valtimi ar laivu. Dėl ryškios spalvos jūsų vaikas visada matomas. Įrengtas patogus užsegimas su reguliuojamomis sagtimis. Labai lengvas ir patogus transportuoti. Po oro išleidimo neužima daug vietos.

Techniniai duomenys:

– matmenys: 51 cm x 46 cm;

– medžiaga: PVC;

– ryški spalva;

– rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų;

– reguliuojamos sagtys;

– pripučiama apykaklė;

– svoriui 19 -30 kg.

Bestway

„Bestway“ vizija – kasdien kurti linksmą, nepamirštamų įspūdžių kupiną patirtį žmonėms visame pasaulyje, pasitelkiant ne ką kitą, o vandens pramogas. Nuo pat 1994 metų „Bestway“ didelį dėmesį skyrė tyrimams, projektavimo ir spartaus vystymo darbams, tam, kad nuolat tobulėtų plėsdami savo asortimentą ir galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Šiuo metu po „Bestway“ prekiniu ženklu slepiasi ne viena vandens sporto ir pramogų kategorija su daugiau kaip 1100 produktų asortimentu. Tai įvairios pripučiamos prekės, tokios kaip – plaustai ir plaukimo ratai, baldai ir netgi žaidimų aikštelės mažiesiems. Taip pat, įvairūs aksesuarai – liemenės, plaukimo kepuraitės.

„Bestway“ taip pat neatsiejama nuo sporto ir laisvalaikio prekių – valčių ir irklenčių, stovyklavimo atributų – palapinių, miegmaišių, čiužinių, krepšių ir kuprinių bei baseinų ir įvairių jų priedų. Taip pat, sparčiai populiarėjančių – nešiojamų SPA.

Prekinis ženklas „Bestway“ vertina tvarumą, prisideda ir remia ekologiškus sprendimus, todėl metai iš metų yra pripažįstami kaip pirmaujantys tiekėjai dėl savo strategijos globalinio atšilimo ir tvarumo atžvilgiu.

Svoris1 kg