Akcija!
Liko 1

Mobili auklė Philips Avent SCD 506/52, balta

Patikimiausias ryšys su jūsų kūdikiu
Visiška ramybė, kol jūsų kūdikis miega

Naujasis „Avent DECT“ kūdikių stebėjimo įrenginys suteikia galimybę jausti savo kūdikį šalia, net jei nesate tame pačiame kambaryje. Tai patikimiausias ryšys, patobulintas švarus garsas*, jauki naktinė šviesa ir lopšinės.

99.00 

Liko 1

Share
Funkcijas

Aiškiai išgirskite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Dėl DECT (skaitmeninės pagerintos belaidės telekomunikacijos) technologijos garsas yra aukštos kokybės, itin aiškus ir švarus, todėl savo kūdikį girdėsite visada.

Naudojant DECT technologiją užtikrinama, kad prietaisai veiktų be trukdžių, kuriuos gali sukelti kiti bangas skleidžiantys gaminiai, pvz., kiti kūdikių stebėjimo prietaisai, belaidžiai ir mobilieji telefonai. Įdiegta duomenų šifravimo funkcija, todėl ryšys yra saugus ir privatus, o jūs galite būti tikri, kad kūdikį girdite tik jūs.

Įsijungia lemputės, nurodančios garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas.

Esant įjungtam unikaliam režimui „Smart ECO“ automatiškai mažinama perdavimo galia ir ilgėja akumuliatoriaus naudojimo laikas. Kuo arčiau kūdikio esate, tuo mažiau energijos reikia puikiam ryšiui palaikyti (neveikia JAV ir Kanadoje).

Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į veikimo diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.

Diapazonas patalpose iki 50 metrų*. Diapazonas lauke iki 330 metrų*.

Įkraunamas tėvų įrenginys leidžia jums laisvai judėti po namus.

Kartais viskas, ko reikia jūsų kūdikiui, yra raminantis jūsų balsas. Vienu mygtuko spustelėjimu ši svarbi funkcija padės palaikyti ryšį su kūdikiu iš bet kurios namų vietos.

Nedideliu belaidžiu įkraunamu tėvų įrenginiu įkrovę galite naudotis iki 24 valandų. Tai priklauso nuo akumuliatorių tipo ir nuo to, kaip dažnai ir kaip ilgai naudojate tėvų įrenginį su akumuliatoriais.

Švelni naktinės lempos šviesa ir lopšinės padeda kūdikiui nusiraminti ir užmigti.

Svoris1 kg