Liko 1

LEGO® City Police 60242 Policijos sulaikymas greitkelyje

12.00 

Liko 1

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Lego Remokenduojamas amžius: 5 Kategorijos: , ,
Share

Padangų cypimo ir automobilių gaudynių veiksmas su tikrais didvyriais!

Vaikai gali leistis į nesibaigiančias greitų automobilių gaudynes su šiuo šauniu konstravimo žaislu, kurį sudaro „LEGO® City“ TV didvyris Duke DeTain ir liūdnai pagarsėjęs nusikaltėlis Vito.

Cyyypt! Liūdnai pagarsėjęs nusikaltėlis Vito skuodžia su pavogtu seifu, pilnu pinigų ir aukso luitų. Vykitės su didvyrišku leitenantu Duke DeTain jo šauniu policijos automobiliu. Bum! Vito kaktomuša atsitrenkė į žuvų dėžę! Puikios gaudynės! Dabar giliai įkvėpkite ir padėkite Duke suimti slidųjį nusikaltėlį. Mėgaukitės veiksmo kupinais nuotykiais su „LEGO® City“!

Šis „LEGO City“ Policijos sulaikymo greitkelyje (60242), konstravimo rinkinys su 2 šauniais automobiliais, „LEGO® City“ didvyrio Duke DeTain ir įžymaus nusikaltėlio Vito minifigūrėlėmis paruošia tinkamą aplinką šauniems automobilių gaudynių nuotykiams. Puiki dovana vaikams, kuriems patinka veiksmo kupinas žaidimas vaidmenimis ir išties šaunaus TV serialo „LEGO City“ gerbėjams. Puikus konstravimo rinkinys vaikams, Šis žaislinis žaidimo rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers pradedančiuosius LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus! Sveiki atvykę „LEGO City“! „LEGO City“ visatos dalis policijos žaidimo rinkiniai išsiskiria intriguojančiais konstravimo ir žaidimo nuotykiais. Vaikams patinka kurti įtemptus scenarijus su modeliais ir personažais, kurie atspindi tikrus įvykius smagiu ir išradingu būdu.

• Pradžiuginkite mažuosius įtempto veiksmo „LEGO® City“ automobilių gaudynėmis su šiuo šauniu (60242) policijos rinkiniu, sukurtu įkvėpti nevaržomą, išradingą žaidimą vaidmenimis paremtą tikrais scenarijais. 
• Su „LEGO® City“ TV didvyrio leitenanto Duke DeTain ir nusikaltėliu Vito minifigūrėlėmis, šauniu žaisliniu policijos automobiliu, sportiniu pabėgimo automobiliu bei pavogtu seifu ir žuvų dėže, viskas paruošta smagioms ir įtemptoms automobilių gaudynėms! 
• Vaikai gali derinti šio rinkinio personažus ir automobilius su kitais originaliais LEGO® žaidimo rinkiniais ir kurti arba demonstruoti savo unikalius kūrinius. 
• Šis veiksmo kupinas konstravimo žaislas taps puikia Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kuriems patinka išradingas žaidimas. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių. 
• Sukonstruotas Duke policijos automobilis yra 4 cm aukščio, 12 cm ilgio ir 5 cm pločio, o Vito kabrioletas yra 3 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 5 cm pločio. 
• Nereikia baterijų! Šis šaunus žaislas maitinamas vien vaikų vaizduote, todėl žaidimas gali prasidėti iškart! 
• Šis žaislinis policijos rinkinys turi spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą, padedantį pradedantiesiems konstruktoriams tapti konstravimo meistrais! Jos pasiekiamos nemokamai programėlėje „LEGO® Life“ išmaniesiems įrenginiams. 
• „LEGO® City“ policijos rinkiniai išsiskiria ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie sužadina išradingam žaidimui vaidmenimis vaikams kuriant nevaržomus nuotykius tikrą miestą primenančioje aplinkoje. 
• Visi „LEGO® City“ žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina, kad šie smagūs žaislai vaikams ir toliau lengvai susijungtų ir atsiskirtų. 
• „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® konstravimo kaladėles, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 60242 LEGO® City Police;
  • Detalių skaičius: 185;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.
 
 
Svoris1 kg
Prekės ženklas

Lego