Akcija!
Neturime

Lavinamoji judėjimo priemonė Jdbug KIDZ SWAYER

49.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 3-12m. Kategorijos: ,
Share

KIDS SWAYER – tai unikali triratė transporto priemonė, kurią pamėgsta visi, kurie pabando su ja pasivažinėti. Ideali priemonė aktyviam laisvalaikiui bei įvairioms estafetėms.

Naudojantis priemone vystosi vaikų kojų (keturgalvis), pilvo (įstrižiniai) ir nugaros tiesiamasis raumenys. Šių raumenų grupė ataskinga už taisyklingą laikyseną. Intensyviai naudojantis šia priemone vaikai pagerins savo laikyseną. Be to, šios priemonės pagalba lavės akių – kojų koordinaciją.

KIDS  SWAYER priemonės pagamintos iš tvirto plieno, skirtos įstaigoms, kuriose padidintas naudojimosi intensyvumas ir vienas iš keliamų reikalavimų priemonėms – ilgaamžiškumas. Dažniausiai šias priemones įsigyja darželiai, spec. mokyklos, sporto mokyklos, dienos centrai, pramogų parkai ir fiziniai asmenys, vertinantys išskirtinę gaminių kokybę.

Priemonę galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Pagrindinis reikalavimas dangai – ji turi būti sausa ir vientisa (grindys, asfaltas, trinkelės ir pan.). p.s. ant žolės ir spelio priemonė nevažiuos.Maksimalus svoris 45 kg.

Priemonė skirta vaikams nuo 3iki 12metų.

Minimaliai pažeista pakuotė.

Svoris5 kg