Akcija!
Neturime

Lavinamoji judėjimo priemonė „EzyRoller Mini Ride On“

39.99 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 2 Kategorija:
Share

„EzyRoller Mini Ride On“

Tai unikali triratė transporto priemonė, kurią pamėgsta visi, kurie pabando su ja pasivažinėti. Ideali priemonė aktyviam laisvalaikiui bei įvairioms estafetėms.

Naudojantis priemone vystosi vaikų kojų (keturgalvis), pilvo (įstrižiniai) ir nugaros tiesiamasis raumenys. Šių raumenų grupė ataskinga už taisyklingą laikyseną. Intensyviai naudojantis šia priemone vaikai pagerins savo laikyseną. Be to, šios priemonės pagalba lavės akių – kojų koordinacija, nes nuo kojų judesių užlaikymo priklausys priemonės važiavimo kryptis, nuo minimo intensyvumo – greitis.

Priemonė tinkama ir vaikams su specialiais poreikiais, nes kad pajudėti iš vietos tereikia pakankamai silpno kojos paspaudimo.

Svorio centras pakankamai žemai (sėdynė apie 9 cm virš dangos), todėl tikimybė nukristi yra labai maža.

Ezyroller Edu priemonės pagamintos iš tvirto plieno, skirtos įstaigoms, kuriose padidintas naudojimosi intensyvumas ir vienas iš keliamų reikalavimų priemonėms – ilgaamžiškumas. Dažniausiai šias priemones įsigyja darželiai, spec. mokyklos, sporto mokyklos, dienos centrai, pramogų parkai ir fiziniai asmenys, vertinantys išskirtinę gaminių kokybę.

Priemonę galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Pagrindinis reikalavimas dangai – ji turi būti sausa ir vientisa (grindys, asfaltas, trinkelės ir pan.). p.s. ant žolės ir spelio priemonė nevažiuos.Skirtas vaikams nuo 2niki 5 metų.

https://youtu.be/GMnJ9q1D4hU

Prekė iš parduotuvės ekspozicijos.

Svoris5 kg