Akcija!
Liko 2

Interaktyvi lėlė – mergaitė Soft Touch Baby born ®

49.99 

Liko 2

Remokenduojamas amžius: 3 Kategorijos: ,
Share

Labas naujoji mano draugužė Baby Born! Tu tokia graži, švelni ir miela!

Baby born

Šios Baby Born lėlės kūdikio kūnelis yra ypač švelnus, todėl glausti žaislą bus dar maloniau ir jaukiau. Elastingesnis ir minkštesnis jos kūnelis su judresnėmis rankytėmis leis Baby Born lėlę kūdikį aprengti stilingais ir spalvingais drabužiais daug paprasčiau.

Lėlė kūdikis Baby Born mėgsta valgyti savo specialų maistą iš lėkštutės su šaukšteliu, o jos mėgstamiausias gėrimas yra vanduo iš buteliuko. Kai lėlytei pasidaro liūdna – jai rieda ašaros (reikia paspausti lėlės krūtinę). Jeigu ji verkia, galbūt jai laikas tuštintis? Paspaudus ant pilvuko esantį mygtuką lėlė pradeda tuštintis, todėl nepamirškite pasodinti ant naktipuodžio.

Pasirūpinkite savo Baby Born lėlyte kūdikiu tinkamai ir nuprauskite ją vonelėje! Ji mėgsta smagias maudynes! Po maudynių, lėlytė gali apsnūsti ir pradėti merkti akytes. Todėl paklokite jai lovytę ir paguldykite ant nugarytės. Nepamirškite duoti jai čiulptuką!

Savybės:

  • Lėlės aukštis: 43 cm.
  • Funkcijos: miega, tuštinasi, maudosi,  verkia, valgo, geria, juda.
  • Minkštas lėlės kūnelis, bus malonu priglausti prie savęs.
  • Galima maudyti, lėlė greitai išdžiūna.
  • Paspaudę krūtinę lėlė pradės verkti.
  • Paspaudę pilvuką lėlė pradės tuštintis.
  • Baterijų nereikia.
  • Rinkinyje yra: čiulptukas, buteliukas, sauskelnės, puodukas, lėkštutė, šauktelis, aksesuarai, drabužėliai, lėlė, instrukcijos.
  • Įrodyta, kad lėlė Baby Born lavina vaizduotę, socialinius įgūdžius ir padeda išmokti puoselėti tokias vertybes kaip atsakomybė, bendravimas ir empatija.
  • Rekomenduojamas amžius: 3+.

Lanksčios galūnės:

baby born

Lėlė Baby Born yra minkštesnė ir elastingesnė, todėl ją apkabinti bus itin malonu ir jauku. Lanksčios rankytės ir kojytės suteiks galimybę lėlytę aprengti daug paprasčiau.

Lėlė tuštinasi kaip tikras kūdikis!

baby born

Lėlė Baby Born tuštinasi kaip tikras kūdikis, todėl lėlytei būtinas naktipuodis. Pasodinkite lėlytę ant naktipuodžio, paspauskite pilvuką ir palaukite, kol lėlė nusituštins.

Lėlė verkia kaip tikras kūdikis!

baby born

Natūralu, jog neseniai gimęs mažylis dažnai lieja ašarėles. Paspauskite lėlytės Baby Born krūtinę ir nušluostikite jai ašarėles.

Lėlė miega, kaip tikras kūdikis!

baby born

Po skanaus ir sotaus valgio laikas miegui! Paguldykite lėlytę Baby Born ant nugaros ir duokite jai čiulptuką saldesniems sapnams.

PAŽEISTA PAKUOTĖ !

Svoris5 kg