Akcija!
Neturime

Hot Wheels GJL14 Hw City Ultimate Garage

99.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Hot Wheels Remokenduojamas amžius: 5 Kategorijos: ,
Share

Šis Hot Wheels™ City rinkinys – tai iki šiol didžiausias Ultimate Garage žaidimų rinkinio iššūkis, suteikiantis begalę pasakojimų ir transporto priemonių veiksmų! Milžiniškame žaislų garaže galima pastatyti daugiau nei 100 transporto priemonių ir netikėtą Robo T-Rex Nemesis, kuris skatina vaikų vaizduotę! Vaikai savo Hot Wheels® žaislinius automobilius pakelia iki pat viršaus vaikų varomu dviejų automobilių liftu, tada lenktyniauja žemyn per kelių lygių garažą ir eksperimentuoja su kelių žaidimų režimu, kad patirtų nuolatinių įspūdžių! Sujungiamas su kitais Hot Wheels® rinkiniais (parduodami atskirai) ir apima dvi Hot Wheels® 1:64 mastelio transporto priemones, be to, yra funkcija, skirta Hot Wheels™ ID veiksmui! Prijunkite Hot Wheels™ ID portalą (parduodamas atskirai) ir atrakinkite papildomą žaidimo patirtį: nuskaitykite automobilį, lenktyniaukite su priešininkais, pabėgkite nuo Robo T-Rex ir laimėkite! Spalvos ir dekoracijos gali skirtis.

  • Įkvėpkite valandų valandas vaizduotės žaidimo su didžiuliu Hot Wheels® žaislų garažu, kuriame yra daugybė saugyklų ir jaudinančių lenktynių bei akrobatikos iššūkių!
  • Žaidimų rinkinyje yra vertikalus bokštas, kuriame galima pastatyti (ir lengvai laikyti) daugiau nei 100 Hot Wheels® žaislinių automobilių – 2 1:64 mastelio transporto priemonės yra komplekte, kad būtų galima veikti iš karto po išėmimo iš dėžės!
  • Siųskite automobilius liftu aukštyn – po 2 vienu metu – kad nuo stovėjimo bokšto viršaus pasileistų žemyn šonine lenktynių trasa ir patirtų jaudinantį nusileidimo nuo kalno iššūkį su dideliais šuoliais ore!
  • Saugokitės alkano Robo T-Rex, norinčio praryti keletą skanių Hot Wheels® transporto priemonių.
  • Išplėskite nuotykių žaidimą su daugybe sujungimo taškų, kurie veikia su kitais Hot Wheels® trasų rinkiniais (parduodami atskirai), ir sukurkite unikalų Hot Wheels™ miestą.
  • DĖMESIO PREKĖ NAUJA,JAU SURINKTA BE GAMYKLINĖS PAKUOTĖS!!

VIDEO:https://youtu.be/mdC08lpNtPg

https://youtu.be/r-pR818q5us

Svoris20 kg
Prekės ženklas

Hot Wheels