Akcija!
Liko 10

Elektroninis edukacinis žaidimas Pop It Quick Push Game

12.99 

Liko 10

Remokenduojamas amžius: 3 Kategorijos: , , ,
Share
Dėmesio! Nėra galimybės pasirinkti norimą variantą, prekė parenkama atsitiktiniu būdu.

Elektroninis Pop It Quick Push: žaidimas, kuris patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems!

Pop It Quick Push yra įdomus elektroninis žaislas, suteikiantis nepamirštamų pramogų ir tobulinantis pastabumą.

Vienas iš žaislo privalumų – kompaktiškas dydis, todėl jį galima pasiimti su savimi į kelionę arba žaisti bet kur. Be to, jis maitinamas baterijomis, todėl užtikrina ilgą veikimo laiką be būtinybės jį prijungti prie maitinimo šaltinio.

Pop It Quick Push yra ne tik puikus žaislas vaikams, bet ir puikus būdas suaugusiesiems atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Jis padeda sumažinti stresą ir įtampą, nes stumdant burbulus ir klausantis garso efektų sukuriamas malonus pasitenkinimo jausmas.

– Galima naudoti išjungtą arba elektroninio žaidimo režimu;
– Iš viso yra 4 žaidimo režimai:

1. Pirmajame režime turite įveikti visus 30 lygių, o kiekviename lygyje jūsų laukia 5 po lygiai. Kai tik pirmasis lygis užsidegs raudona spalva, turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite žaidimą. Tau reikia spausti ant pūkuotų kamuoliukų, kurie užsidega raudonai. Įveikę kiekvieną po lygmenį turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite naują po lygmenį (lygį). Jei suklysite arba neįveiksite laiko limito, žaidimas prasidės iš naujo.
2. Antrasis lygis yra išsaugojimo režimas. Iš viso yra 9 režimo lygiai, kiekviename iš jų yra 5 po lygių poskyriai. Kai tik pirmasis lygis užsidega raudonai, turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite žaidimą. Burbuliukai užsidegs vienas po kito, reikia įsiminti seką ir pakartoti tvarką, kai tik užges šviesos. Įveikę kiekvieną pogrupį turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite naują pogrupį / lygį. Jei suklysite arba neįveiksite laiko limito, žaidimas prasidės iš naujo.
3 – Trečiasis režimas yra vertinimo režimas. Tai vienas lygis, kuriame stengsitės išmušti kuo daugiau poupių greičiu. Jums suteikiama 1 minutė, kad įveiktumėte. Kai tik pirmasis lygis užsidega raudonai, turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite žaidimą. Išmušus visą lauką, reikia paspausti galinį skydelį, kad visi poupieriai grįžtų į pradinę padėtį, žaidimas tęsiamas toliau. Pabaigoje sužinosite savo rezultatą.
4. Daugelio žaidėjų režimas – tai greitasis režimas, kai jums duodamos penkios sekundės užgesinti visus užsidegusius pufų kamuoliukus. Su kiekvienu teisingu judesiu bus vis daugiau ir daugiau pufų kamuoliukų, o laikas palaipsniui mažės. Kai tik pirmasis pūkuotukas užsidegs raudonai, turite paspausti galinį skydelį, taip pradėsite žaidimą. Atlikęs kiekvieną užduotį turi paspausti galinį skydelį, taip paleisdamas naujus pūkų kamuoliukus. Jei suklysite arba neįveiksite laiko limito, žaidimas prasidės iš naujo.

„Pop It” reikia 3 AAA baterijų (į komplektą neįeina);
Žaislo dydis: 12,5x10x5,5 cm.

 

https://youtu.be/0Xs78l08XgU

Svoris1 kg