Akcija!
Neturime

75968 LEGO® Harry Potter Ligustrų gatvė 4

55.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 8 Kategorija:
Share

Prekės aprašymas: 75968 LEGO® Harry Potter Ligustrų gatvė 4

 

Žaislinis namelis, trykštantis Hario Poterio™ burtų ir nuotykių.

Padovanokite vaikams visą namą pramogų, kad jie galėtų tyrinėti žymiuosius Durslių šeimos namus ir atkurti daugybę neįtikėtinų scenų iš Hario Poterio™ filmų.

Apsilankyk Ligustrų gatvėje 4, Durslių šeimos namuose ir įsisuk į nuotykių verpetą! Apžiūrėk spintelę po laiptais, kurioje miega Haris Poteris™, pasuk rankenėlę, kad pamatytum, kaip pro kaminą pažyra laiškai iš Hogvartso™, ir susipažink su Dobiu™ Hario kambaryje viršuje. Dudliui, tetai Petunijai ir dėdei Vernonui stengiantis sustabdyti chaosą, padėk Hariui pasprukti į skraidančią „Ford Anglia“ su Roniu!

LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 (75968) perkelia vaikus į namą visuose Hario Poterio filmuose. Žaislinis namelis su minifigūrėlėmis ir scenomis iš filmo. Hario Poterio gerbėjai patirs begalę pramogų su Hario, Ronio Vizlio™, Dudlio Durslio, Vernono Durslio, Petunijos Dursli ir Dobio™ minifigūrėlėmis. Jiems patiks išradingas žaidimas visiškai įrengtame dviejų aukštų name: jie galės surasti slaptą Hario spintelę po laiptais ir paleisti Hogvartso™ laiškų srautą pro pašto dėžutę. Kolekcinis Hario Poterio skraidančio automobilio žaislas Magija tęsiasi ir lauke, kai prie viršutinio lango skraidančioje „Ford Anglia“ pasirodo Ronis. Vaikai atidaro skrynią, kad prikabintų grandinę prie jos kablio ir netrukus langas ištraukiamas ir Haris pabėga! Kaip išrinkti puikų Hario Poterio dovaną Jei ieškote puikaus žaislo vaikams, LEGO Harry Potter dovanos žada neribotas išradingas pramogas su kolekcinėmis minifigūrėlėmis ir nuostabiomis ypatybėmis.

• Vaikai gali atkurti fantastiškus įvykius, kurie įvyko Durslių namuose Ligustrų gatvėje, o su tokia gausybe minifigūrėlių ir smagių ypatybių joms įkvėpti, kurkite nesibaigiančius Hario Poterio™ nuotykius savarankiškai.
• Su 6 minifigūrėlėmis – Hariu Poteriu™, Roniu Vizliu™, Dudliu Dursliu, Vernonu Dursliu, Petunija Dursli ir Dobiu™ – pelėda Hedviga™, skraidančių automobiliu atsidarančiu stogu, durimis ir bagažine bei daugybe autentiškų priedų.
• LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 (75968) atkuria daugybę įspūdingų filmo scenų, įskaitant Hario spintelę po laiptais, laiškų srautą iš židinio ir Hario pabėgimą skraidančia „Ford Anglia“.
• Šis lėlių namelio žaidimo rinkinys įtrauks ir džiugins berniukus ir mergaites nuo 8 metų amžiaus. Kolekcinis konstravimo žaislas įkvepia išradingoms istorijoms ir žaidimui vaidmenimis su minifigūrėlėmis ir kitais Hario Poterio™ filmų elementais.
• Namas yra 17 cm aukščio, 16 cm pločio ir 12 cm gylio, o automobilis 12 cm ilgio. Dėl didelio mastelio ir autentiškų detalių šis žaidimo rinkinys idealiai tinka ne tik betarpiškam žaidimui, bet gali tapti ir puošmena.
• Šiam kolekciniam Hario Poterio™ vaikų konstravimo žaislui nereikia baterijų. Vaikams patinka betarpiškos pramogos, žaidimas visur ir visada, savarankiškai arba su draugais ir šeima.
• Pridedamo paprasto, aiškios instrukcijos, kad vaikai galėtų pradėti konstruoti ir žaisti negaišdami. Tyrinėjant lėlių namelį laki mažųjų vaizduotė prikurs begalę išradingų žaidimo galimybių.
• LEGO® Harry Potter™ žaislai yra puikios dovanos vaikams, kurie trokšta atkurti mėgstamas filmų scenas! LEGO Harry Potter žaidimo rinkiniai, kupini mėgstamų personažų, būtybių ir vietovių, perduoda vaikams galią kurti magiją.
• LEGO® žaidimo rinkiniai vaikams atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę konstravimo kaladėlių kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nereikia net magijos! – nuo pat 1958 metų.
• Galite pasitikėti LEGO® kaladėlėmis ir dalimis – jos visiškai saugios jūsų vaikui.
• Jos mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų aukštus saugos standartus pasaulyje.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 75968 LEGO® Harry Potter™
  • Detalių skaičius: 797
  • Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.
  • Galimi pakuotės pažeidimai
Svoris5 kg