Liko 1

Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Commander RC 6

24.99 

Liko 1

Remokenduojamas amžius: 8 Kategorijos: ,
Share

Prekės aprašymas: Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Commander RC 6

 

Populiarieji šautuvai Nerf užkariavo visų aktyvių žaidimų gerbėjus! Nerf žaislai yra saugūs, be aštrių kampų ar kitų pavojingų elementų. Visi prekės ženklo Nerf žaislai skirti vaikams nuo 8 metų. Nerf šautuvų yra įvairių, todėl kiekvienam entuziastui visada bus įdomu išbandyti skirtingus, o ypatingai naujus modelius.

Pasiruoškite kovai su Nerf Elite 2.0 šautuvu! Būkite pranešesni už savo varžovus su naujuoju šautuvu, kuriame integruotos naujos galimybės. Su Elite 2.0 optimizuosite savo žaidimo strategiją ir taktiką. Šovinių atsargos pridės jūsų kovai lankstumo, todėl kiekvienoje misijoje drąsiai iškovosite pergalę!

Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 šautuvas turi 3 taktinius bėgelius, barelio bei šovinių talpyklos tvirtinimo tašką, kad tinkamai pritaikytumėte Nerf šautuvą žaidimui. Žaislas turi besisukantį 6 šovinių būgną, todėl prieš perkraunant galite vienu metu šauti kelis šovinius. Taigi, pasirinktinai – vienu metus galite šauti 1 arba 6 šovinius. Barelio pratęsimą ir atsargas galite įsigyti atskirai. Rinkinyje rasite 12 oficialių Nerf šovinių, kurių pakankamai užteks papildyti būgnelį, o vėliau iš talpyklos pasiimti dar 6. Kiekvienas šovinys skrieja 27 metrų atstumu. Žaidimams su Nerf šautuvais rekomenduojame naudoti apsauginius akinius (parduodami atskirai). Žaislui nereikia baterijų.

Visada būsite pasiruošę perkrauti šautuvo būgnelį: pasiruoškite kiekvienam mūšiui ar misijai naudojantis 3 taikinių bėgeliais, bareliu ir šovinių talpykla.

Rinkinyje yra 12 Nerf šovinių: pakuotėje, kartu su šautuvu pridedama 12 šovinių, kad būtų galima būtų pilnai pakrauti šovinių būgnelį ir dar atsargoje turėti 6. Visada būsite pasiruošę netikėtumams!

Galingi šūviai: pakraukite šovinių būgnelį ir pasirinkite ar norite šauti 1 ar 6 šovinius vienu metu. Paspauskite gaiduką ir pirmyn!

Skrieja net iki 27 metrų: Nerf šautuvo pranašumas – jo šovinys skrieja net 27 metrų atstumu.

Kitos savybės:

  • Rinkinyje yra šautuvas ir 12 šovinių.
  • Šoviniai pagaminti iš tuščiavidurio putplasčio, yra saugūs, be aštrių kampų.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.
  • Vengti akių kontakto.https://youtu.be/9pmPhQGFV3s
  • Galimi pakuotės pažeidimai.
Svoris1 kg