Akcija!
Neturime

Vežimėlis 3in1 Asalvo Two+

199.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Share

Patogus,pravažus vežimėlis.Kai vaikas išaugs iš lopšio, jį galima paversti sportine dalimi . Ji gali būti nukreipta ir į jus, ir nuo jūsų, kad jūsų vaikas galėtų atrasti jį supantį pasaulį. Ar jūsų vaikas nori nusnūsti? Tada sėdynė reguliuojama gulimoje padėtyje. Siekiant optimalaus saugumo, sėdynėje yra 5 taškų saugos diržas, kuris yra paminkštintas optimaliam komfortui.

Rėmas aprūpintas dideliais ratais, kad galėtumėte lengvai važiuoti beveik visais paviršiais.  Visi ratai turi atspindinčius kraštus, kad visada būtumėte aiškiai matomi. Stabdžių sistema yra ypač lengva ir paprasta valdyti. Apačioje yra didelis pirkinių krepšys. Sėdynė susilanksto kartu su rėmu, todėl galėsite lengvai pasiimti su savimi.

Su pridedama automobiline kėdute taip pat galite saugiai keliauti kartu su vaiku automobilyje. Automobilinė kėdutė saugos diržu tvirtinama nuo važiavimo krypties. Kėdė turi didelį stogelį nuo saulės, kuris apsaugo jūsų vaiką nuo saulės. Jame taip pat yra 5 taškų saugos diržas, kad jūsų vaikas būtų saugus kėdutėje.

Savybės Vežimėlis Asalvo

– Gamintojas: Asalvo
–  5 taškų saugos diržas –
– Lopšys konvertuojamas į sportinę dalį
– Automobilinė kėdutė su 5 taškų saugos diržais
– Tinka nuo gimimo iki 15 kg
– Svoris : 13,5 kg

Vežimėlis ekspozicinės būklės,galimi rėmo,ratų pabraižymai.

https://youtu.be/CY22TiUey4Y

Svoris15 kg