Akcija!
Liko 1

Vaisiaus širdies ritmo detektorius „Miniland SweetBeat “

59.00 

Liko 1

Share

„Miniland SweetBeat ML89195“ yra prietaisas, leidžiantis nustatyti kūdikio širdies plakimą nuo pirmojo trimestro. Tai įmanoma dėl detektoriaus siunčiamų garso bangų ir Doplerio efekto. Detektorius leidžia klausytis vaisiaus širdies ritmo, taip pat rodo širdies ritmo grafiką.

Detektorius stebi gimdos dugno svorį, aukštį, vaisiaus judesius, o paskutinėje nėštumo stadijoje tikrina susitraukimų trukmę ir jų dažnumą. Po 2,5 valandos įkrovimo įranga veikia 3 valandas. Įkrovos matavimo indikatorius rodo, ar akumuliatorius išsikrovęs. Tai kompaktiškas prietaisas, kurį galima įsidėti į maišelį.

Daugelis tėvų įvertino, kad buvo įmanoma atsisiųsti programą „eMyBaby“. Tai leidžia mums įrašyti vaisiaus širdies ritmą ir jo klausytis net neišimant ausinių. Komplekte taip pat yra garsą laidžiantis gelis. Tai produktas, pagirtas už labai lengvą valdymą ir kompaktiškus matmenis, kurių dėka mes galime naudoti įrangą bet kuriuo metu.

Vaisiaus širdies ritmo detektoriaus „Miniland SweetBeat 89195“ matmenys: 8 cm x 5 cm, svoris – 75,8 g. Modelis turi „Bluetooth“ ryšį (diapazonas iki 5 m).

Saugumas: Pateiktoje įrangoje naudojamos ultragarso bangos, taip pat Doplerio efektas. Tai visiškai saugus metodas motinai ir kūdikiui.

Funkcionalumas: Prietaisas bus naudojamas ne tik stebėti kūdikio širdies ritmą, bet ir kontroliuoti vaiko raidą. Galėsime patikrinti, kokie pokyčiai įvyko mūsų kūne – turime prieigą prie informacijos apie svorį, vaisiaus judesius, kraujospūdį ir gimdos dugno padėtį.

„EMyBaby“ programa: Nusipirkę pateiktą detektorių, gausime prieigą prie „eMyBaby“ mobiliosios programos. Jis turi daug įdomių funkcijų. Programoje galite išsaugoti nėštumo testų datas, stebėti susitraukimų trukmę arba įrašyti ir užrašyti komentarus apie savo jausmus dėl nėštumo.

Kompaktiški matmenys: Produktas yra mažų matmenų, todėl jį galite pasiimti su savimi beveik visur.

Paprasta naudoti: „Miniland SweetBeat 89195“ įsigyti skatina lengvas įrangos valdymas.

Galimi minimalūs pakuotės pažeidimai

Svoris3 kg