Akcija!
Neturime

Stalo žaidimas Mattel Pictionary Air GXR13, PL

Itin linksmas, interaktyvus žaidimas, tinkamas žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems, Vienas žaidėjas piešia ore, o kiti komandos draugai spėlioja ekrane atsirandančius paveikslėlius, Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų!

19.99 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 8 Kategorija:
Share

PASIRUOŠKITE LINKSMAI ŽAISTI „PICTIONARY AIR“ (PIEŠIMAS ORE)!Lenkų kalba

ŽAIDIMO TIKSLAS

Pakaitomis ore pieškite užuominas, kol komandos draugai spėlios ekrane atsirandančius paveikslėlius. Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų!

PASIRUOŠIMAS ŽAISTI

Pasidalykite į 2 komandas. Atsitiktinai išrinkite komandą, kuri pradės žaidimą. Pradedančioji komanda išsirenka piešėją – žaidėją, kuris pieš pirmas. Padėkite kortelių dėžutę šalia tos vietos, kurioje stovės piešėjas.

PASTABA: Piešėjas neturėtų matyti to, ką piešia ekrane,net jei tai transliuojama televizoriuje. Todėl„Pictionary AirTM“ skiriasi nuo kitų žaidimų ir yra toks linksmas. Iš tiesų, žiūrėdami į vaizdą ekrane galite susimaišyti.

ŽAISKIME!

Piešėjas paima kortelę iš užuominų krūvelės ir slapta pasižiūri žodžius, kuriuos reikės piešti. Vienu ėjimu imama tik viena kortelė ir negalima piešti naudojant kitą kortelę, jei nebuvo atspėtos visos 5 užuominos.

Norėdami piešti įsitikinkite, kad šviečiantis rašiklis yra nukreiptas į nešiojamą prietaisą. Norėdami piešti, laikykite nuspaustą „Pictionary AirTM“ rašiklio mygtuką. Atleiskite mygtuką, kai norite nutraukti piešiamą liniją. Mygtuką galite paspausti ir atleisti tiek kartų, kiek reikia piešiniui nupiešti.

Pasibaigus laikui, eilė piešti piešinį ir spėlioti perduodama kitai komandai. Žaidimas tęsiamas, keičiasi komandos ir piešėjai.

SĄVEIKAUKITE SU PIEŠINIU!

Žaisdami žaidimą „Piešimas ore“ galite sąveikauti su nupieštu piešiniu, pvz. užuominių kortelėje turite žodį „lietus“, tad nupiešus lietų, galima sąveikauti.

Žaidimą galima žaisti telefone, planšetiniame kompiuteryje ir televizoriuje*!

SAVYBĖS:

  • Lengvai naudojamoje programoje yra keli žaidimo režimai, galima rinktis laikmatį.
  • Yra galimybė išsaugoti mėgstamiausias akimirkas ir jomis dalytis!
  • Žaidimą galima žaisti telefone, planšetiniame kompiuteryje ir televizoriuje*!
  • *Norint žaisti, reikia turėti išmanųjį prietaisą ir programą, Parsisiųsti programą „Pictionary Air“ į išmanųjį prietaisą galima nemokamai iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvės. Programėlė yra lietuvių kalba.
  • Žaidimo instrukcija yra lietuvių kalba žaidimo pakuotės viduje.
  • Žaidimą sudaro: 1 šviečiantis rašiklis, 112 dvipusių kortelių lenkų kalba, kortelių dėžutė, taisyklės.
  • Reikalinga 1 AA (LR6) baterija (pridedama).
  • 2 komandos.
  • Amžius 8+
  • Galimi pakuotės pažeidimai
Svoris1 kg