Akcija!
Liko 1

Stalo Žaidimas DOGGIE DOO ŠUNIUKAS

19.99 

Liko 1

Remokenduojamas amžius: 4 Kategorija:
Share

Plastikinis šuo Doggie Doo, kurį galima pamaitinti, ir laukti kol po savimi paliks „krūvelę”. Nuo dviejų iki keturių žaidėjų, mesdami kauliuką, gali varžytis, kurio šuo greičiau padarys tris krūveles.
Linksmas žaislas populiarus visame pasaulyje – padovanokite savo mažyliui džiaugsmo. Plastikinis šuo Doggie Doo, kurį galima pamaitinti, ir laukti kol po savimi paliks „krūvelę”. Rekomenduojamas amžius 4m+.
Šį žaisliuką sukūrė amerikiečių kompanija „Goliath Games“ ir reikia pripažinti – jie turi puikų jumoro jausmą! Jei teko girdėti žodį „kreatyvus“ – tai šis žaislas toks ir yra – jis ypatingas, išsiskiriantis iš kitų ir dovanojantis gerą pozityvumo dozę. Paniurėliams, rimtiems suaugusiems, turbūt, sunku suprasti kodėl šis žaislas teikia tiek džiaugsmo jų mažiesiems neklaužadoms visame pasaulyje. Jei jį padovanosite savo vaikui – jis liks sužavėtas ir žaisliukas greitai taps jo mėgiamiausiu, tuo įsitikinsite patys!
Šuo iš karto sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo. Nuo dviejų iki keturių žaidėjų, mesdami kauliuką, gali varžytis, kurio šuo greičiau padarys tris krūveles. Bet vaikus labiausiai domina ne tokios varžybos, bet tai, kokius garsus darydamas krūvelę leidžia šuo.

PAKUOTĖ PAŽEISTA

Svoris1 kg