Akcija!
Liko 5

Pripučiamas vandens kilimėlis kūdikiams

13.99 

Liko 5

Remokenduojamas amžius: 3mėn. Kategorijos: ,
Share

Naujoviška pripučiama žaidimų ir poilsio pagalvėlė  lavina mažylio motorinius įgūdžius, be galo jį linksmina ir ramiai užmigdo ant vandens ir oro! Kilimėlis stiprina ir skatina mažylio nugaros, kojų, rankų ir kaklo raumenų vystymąsi gulint ant pilvo, o smagių vandens gyvūnų, kurie juda paminkštinimo viduje, pagalba skatinamas akių ir rankų koordinacijos vystymasis!

PRAMOGOS IR POILSIS ANT VANDENS DEBESIES

Judantis vanduo ir vandens gyvūnai viduje PLAYPAD kilimėlyje visada be galo smagu! Pripučiamas kilimėlis PLAYPAD sukurtas taip, kad jūsų mažylis gulėdamas ir žaisdamas ant pilvo stiprintų raumenis, o pavargus, patogiai pailsėtų ant vandens debesėlio ore!

SKATINA RAUMENŲ VYSTYMĄSI IR KOORDINACIJĄ.

PLAYPAD kilimėlis reaguoja į rankų ir kojų spaudimą, judindamas vandenį ir vandens gyvūnus, taip skatindamas akių ir rankų koordinaciją, koncentraciją ir nugaros, kojų, rankų bei kaklo raumenų vystymąsi! Tiesiog pripildykite kilimėlį oru ir vandeniu pagal savo pageidavimus, padėkite jį ant grindų ir nesibaigiančios linksmybės gali prasidėti! Kilimėlis PLAYPAD taip pat yra puiki dovana visiems vaikams nuo 3 mėnesių amžiaus.

NEŠIOJAMAS PUIKIAI TINKA KELIONĖMS

PLAYPAD pripučiamas kilimėlis sukurtas taip, kad jį būtų galima lengvai pripildyti oru ir vandeniu, o po naudojimo ištuštinti ir sulankstyti iki tokio dydžio, kad tilptų į bet kokį krepšį ar lagaminą. Paprastas ir nešiojamas dizainas puikiai tinka kelionėms ir atostogoms, todėl PLAYPAD galės linksminti jūsų mažylį bet kur!

YPATUMAI

  • aukštos kokybės PVC be BPA
  • pripučiamas vandeniu ir oru
  • skatina raumenų vystymąsi ir rankų ir akių koordinaciją
  • linksmybės su vandeniu ir gyvu vandens gyvūnų judėjimu.
  • nešiojamas dizainas, puikiai tinka kelionėms
  • Spalva: mėlyna permatoma su įvairiaspalviais gyvūnais
  • Matmenys: 66 x 50 x 6,5 cm
  • Medžiaga: aukštos kokybės PVC be BPA
Svoris1 kg