Akcija!
Neturime

PLAYMOBIL Nešiojamas modernus lėlių namas

35.99 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Playmobil Remokenduojamas amžius: 4 Kategorijos: , ,
Share

DOLLHOUSE PLAYMOBIL®

PLAYMOBIL Lėlių namo serija skirta mergaitėms nuo 4 iki 12 metų. Lėlių namas yra žaidimų aplinka, kuri visais laikais itin patiko mergaitėms. Ši serija ypatinga tuo, jog lėlių namą mergaitė gali įkurti pati – konstruoti kambarius, sustatyti baldus, parinkti dekoracijų spalvas bei priderinti kitas detales. Lėlių namas – maža versija tikro mergaitės svajonių namo. PLAYMOBIL žaislų serijos yra ypatingos tuo, jog vaikai įsitraukia į vis naują žaidimą keisdami aplinką, veikėjų išvaizdą ir kitus aksesuarus. Serija žavi ryškiomis spalvomis ir skoningai parinktomis detalėmis, tokiomis kaip įvairūs baldai, papuošimai ir net gyvūnai. Itin gražios ir detalizuotos figūrėlės padės pasijusti svajonių namo gyventoja. Kiekviena mergaitė pati gali nuspręsti, kokia aplinka yra labiausiai tinkama mylimoms jos PLAYMOBIL figūrėlėms įsikurti.

Unikalus žaidimo principas gali skatinti vaizduotę ir kūrybiškumą ir taip veikti vaiko vystymąsi. Žaisdami PLAYMOBIL vaikai gali ne tik susitapatinti su daugybe skirtingų vaidmenų, bet ir sukurti mažą savo svajonių pasaulį bei jame gyventi. Lėlių namas – puiki vieta kruopščiai įrengti savo svajonių namą.

7,5 cm aukščio PLAYMOBIL figūrėlės – veikėjai yra šios kūrybinės žaislų sistemos pagrindinis akcentas ir yra tarptautiniu mastu apdovanotas produktas. Įspūdingos vaidmenų žaidimo galimybės atveria kelią fantazijai ir nesibaigiantiems nuotykiams. Serijoje integruotos įvairios istorinės ir šiuolaikinės žaidimo temos yra įdomios vaikams ir labai vertinamos tiek tėvų, tiek pedagogų.

PLAYMOBIL gamintojas yra žinomas kaip aukščiausios kokybės žaislų gamintojas su etikete „pagaminta Europoje“.

Minimaliai pažeista pakuotė.

Svoris5 kg
Prekės ženklas

Playmobil