Akcija!
Liko 1

Mobili auklė Motorola, MBP 482

69.99 

Liko 1

Share

Prekės aprašymas: Mobili auklė Motorola, MBP 482

 

Mobili auklė Motorola Baby Monitor MBP482 – tai prietaisas, leidžiantis palaikyti ryšį su vaiku, kuris yra kitoje patalpoje. Puikią vaizdo ir garso kokybę užtikrina 2,4 GHz dažnis su FHSS kodavimu.

Privalumai:

2.4 colių įstrižainės ekranas –

Unikalus 2.4 colių (6,1 c) LCD ekranas suteiks galimybę stebėti kūdikį visą parą. Esant poreikiui, ekrano vaizdas priartinamas.

Naktinio matymo režimas:

Dėl siųstuve naudojamos šviesos diodų apšvietimo sistemos, vaiką stebėti galite tamsoje. Vaizdo kokybė išliks gera nepaisant apšvietimo.

Kambario tempreratūros matavimas:

Tėvelių imtuve galima patikrinti kūdikio kambario temperatūrą ir tokiu būdu sureaguoti į pokyčius.

Kitos savybės:

  • Garso indikatoriai informuos apie kūdikio skleidžiamus garsus.
  • Maksimalus diapozonas patalpoje 50 m, lauke 300 m.
  • Rinkinyje yra: tėvelių ir kūdikio imtuvas, 2 adapteriai, 1 įkraunama baterija.

Motorola

„Motorola“ – tarptautinė mobiliuosius telefonus, išmaniuosius prietaisus ir kitas telekomunikacijos priemones gaminanti kompanija. Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojas gali didžiuotis beveik šimto metų istorija, aukštu pripažinimu ir puikia kokybe.
Daugeliui gerai pažįstamas prekinis ženklas pirmąjį nešiojamą telefoną pristatė dar devintajame dešimtmetyje. Tai padariusi „Motorola“ tapo mobiliųjų telefonų rinkos pioniere ir ilgą laiką neužleido lyderės pozicijų. „Motorola“ pristatė ir garsųjį atlenkiamą telefoną. Šiandieniniai „Motorola“ telefonai traukia savo dizainu, turi patikimai veikiančią kamerą ir pasižymi ilgu baterijos gyvavimo laiku.
„Motorola“ taip pat gamina ir kitus išmaniuosius prietaisus. Kompanijos asortimente: mobiliosios auklės, stebėjimo sistemos, nešiojami išmanieji prietaisai ir produktai, skirti laiką leisti lauke. Visi „Motorola“ prekiniu ženklu pažymėti produktai pasižymi inovatyviu požiūriu į technologijas, itin aukšta kokybe ir patikimumu. Tai – „Motorola“ grupės pažadas, siekiant užtikrinti, jog technologijos padeda žmonėms tobulėti ir pasiekti daugiau.

Galimi minimalūs pakuotės pažeidimai.

Svoris1 kg