Liko 1

LEGO® Disney Frozen 41166 Elzos kelionė vežimu

19.99 

Liko 1

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Lego Remokenduojamas amžius: 4 Kategorijos: , ,
Share

Pagelbėkite savo vaikui dar kartą patirti „Disney“ filmo „Ledo šalis 2“ nuotykius su rinkiniu „Elzos kelionė vežimu“.

Pakrauk vežimą ir leiskis į stebuklingą „Disney“ filmo „Ledo šalis 2“ pasaulį su Elza ir šiaurės elniu Svenu. Atrask arklides su mažu šiaurės elniuku ir pasišildyk prie laužo, kur galėsi pakepinti zefyrą. Paiškylavęs ir gerai pailsėjęs leiskis į tolesnius nuotykius su Elza iš „Ledo šalies“.

Leiskite savo vaikui atkurti magiškas akimirkas iš „Disney“ filmo Ledo šalis 2“ su LEGO® l „Disney“ 41166 rinkiniu „Elzos kelionė vežimu“. Šis „LEGO 4+“ vežimo konstruktorius yra smagus, paprastas žaisti ir specialiai pritaikytas mažiesiems, jame yra „Disney“ personažų ir LEGO šiaurės elniuko figūrėlė žaidimui vaidmenimis ir „Starter Brick“ pagrindas, kuris leis net ir labiausiai nepatyrusiems statytojams nesunkiai konstruoti pastatus, transporto priemones ir kitus modelius. Paprastas konstravimo ir žaidimų vadovas taip pat padės jūsų „Disney Frozen“ gerbėjui suprasti konstravimo instrukcijų tikslą, lavinsvaizduotę ir pasitikėjimą savo jėgomis, kad būtų lengva žengti pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius pažįstamoje „Disney“ aplinkoje. Suteikite bet kuriam LEGO konstruotojui nepaprastą konstravimo patirtį su „Instructions PLUS“, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. „Instructions PLUS“ puikiai tinka jauniesiems konstruotojams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais. Šis mergaitėms, berniukams ir visiems „Ledo šalies 2“ gerbėjams skirtas „Disney“ konstruktorius turi lėlytės figūrėlę ir 2 LEGO šiaurės elnių figūrėles.

• „LEGO® 4+“ rinkiniai yra smagūs, paprasti žaisti ir specialiai pritaikyti mažiesiems statytojams, kad jie įgytų vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis žengdami pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius. 
• Rinkinyje yra Elzos iš „Ledo šalies“ lėlytės figūrėlė ir 2 LEGO® šiaurės elnių figūrėlės: Svenas ir mažas elniukas. 
• Yra Elsos vežimas, kuriame telpa 2 lėlyčių figūrėlės, pakinktai Svenui, arklidės su vandeniu ir laužu, ėdžios su šienu ir vieta „Ledo šalies“ iškylai. 
• Konstruojamas šiaurės elnio Sveno vežimas turi „Starter Brick“ pagrindą, kad jūsų vaikas galėtų greitai konstruoti ir žaisti jaudinančiame LEGO® l „Disney Frozen“ nuotykių pasaulyje. 
• Yra šie priedai: morka, sausainiukas, sausainių dėžutė, zefyras ir šepetys. 
• „LEGO® 4+“ atvers jūsų vaikui duris į platų mėgstamiausių filmų, televizijos personažų ir paprastų didvyrių pasaulį. 
• Anksčiau „LEGO® 4+“ žaidimo rinkiniai buvo žymimi „LEGO Juniors“ prekės ženklu. Šiuo rinkinius galima derinti su visais LEGO konstravimo rinkiniais. 
• Šis žaislinis Elzos konstruktorius bus ideali dovana mažiesiems . 

Kitos savybės:

  • Serija: 41166 LEGO® Disney Frozen
  • Detalių skaičius: 116.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.
  • Minimaliai pažeista pakuotė.
Svoris1 kg
Prekės ženklas

Lego