Liko 1

LEGO® 42118 Technic Monster Jam® Grave Digger®

13.99 

Liko 1

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Lego Remokenduojamas amžius: 7 Kategorijos: , ,
Share

Prekės aprašymas: 42118 LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger®

 

Veiksmo kupinos „Monster Jam®“ pramogos!

Šaunus iššūkis mažiesiems sunkvežimių monstrų gerbėjams, nes šis 2 viename modelis gali virsti „Monster Jam® Grave Digger®“ sunkvežimiu, kurį galima perkonstruoti į bekelės bagį.

Pasiruošę negailestingam daužymui, traiškymui, žemės trauko nepaisančiai sunkvežimių monstrų patirčiai? Tuomet prisisekite ir pasirenkite gyvenimo pasirodymui su LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger®. Pasigrožėkite vaiduoklio ir ugnies detalėmis, kaip ir tikrojo sunkvežimio. Milžiniškos padangos ir spyruoklinis variklis padeda lengvai atlikti šuolius ir salto dideliu greičiu. Metam kažkam pasikeisti? Perkonstruokite sunkvežimį į bekelės bagį.

Ieškote smagaus žaislo ar dovanos berniukams ir mergaitėms, kuriems patinka „Monster Jam®“ sunkvežimiai? LEGO® Technic Monster Jam Grave Digger® 42118 sunkvežimis su spyruokliniu variklius yra kupinas ypatybių, kurios sužavės vaikus. Autentiškas ypatybes sudaro „Grave Digger“ lipdukai su vaiduoklio ir ugnies atvaizdais, milžiniškos padangos, judinama vėliava ir raudonos lempos. Išvyskite, kaip nepaprastas „Monster Jam“ pasaulis atgyja, vaikams kurianti epinius triukus su vienu iš garsių ir žinomų visų laikų sunkvežimių monstrų.Nuostabus 2 viename žaislasMetas naujam iššūkiui? Turime puikių naujienų! „Grave Digger“ modelį galima perkonstruoti į bekelės bagį papildomoms pramogoms. Išbandykite nemokamą LEGO konstravimo instrukcijų programėlę ir susiraskite Instructions PLUS. Šiame interaktyviame vadove yra mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai, padedantys vaikams pradėti konstruoti.Įkvepia naujosios kartos inžinieriusLEGO Technic visata, kurią sudaro realistiškai atrodančios ir veikiančios transporto priemonės, yra puiki pažintis su inžinerija ir mechanika jauniesiems LEGO gerbėjams.

• Tegul sunkvežimių monstrų gerbėjai atkuria mėgstamus triukus su LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger® (42118) konstravimo rinkinys. Autentiškas ypatybes sudaro didžiulės padangas, lipdukų detales ir ne tik.
• Dukart smagiau! Sunkvežimis monstras perkonstruojamas į bekelės bagį, kad vaikai galėtų mėgautis 2 konstravimo iššūkiais ir begale žaidimo vaidmenimis galimybių.
• Su spyruokliniu varikliu sunkvežimis monstras ir bekelės bagis lengvai įsibėgėja kaip ir jų tikri atitikmenys.
• Šaunias funkcijas sudaro lanksti vėliava, kuri juda aukštyn ir žemyn, bei raudoni priekiniai žibintai, kaip ir tikrajame „Grave Digger®“ sunkvežimyje.
• Šis „Monster Jam®“ žaislas yra 11 cm aukščio, 24 cm ilgio (su vėliavėle) ir 11 cm pločio.
• Pridedamos „Grave Digger®“ modelio instrukcijos.
• Nemokamoje LEGO® konstravimo instrukcijų programėlėje taip pat rasite Instructions PLUS. Instrukcijas bekelės bagiui galima rasti internete.
• LEGO® Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislinių modelių jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
• LEGO® Technic komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® Technic komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Kitos savybės:

Svoris1 kg
Prekės ženklas

Lego