Akcija!
Liko 1

Kūdikio priežiūros aksesuarų rinkinys Miniland, 7 vnt., mėlynas

13.99 

Liko 1

Share

Kompaktiškas ir praktiškas kūdikio priežiūros reikmenų rinkinys patogioje kosmetinėje. Rinkinyje rasite 7 pagrindinius ir būtiniausius kasdienės kūdikio priežiūros ir higienos reikmenis. Puiki dovana naujagimio kraiteliui!

Savybės:

  • Rinkinyje yra: kosmetinė, plaukų šepetėlis su natūraliais šereliais, plaukų šukos, pipetė, žirklės, kriaušė nosytei, nagų kirpimo priemonė, 4 x nagų dildės.

 

  • Modernus kosmetinės ir reikmenų dizainas.
  • Kosmetinė užsegama užtrauktuku.
  • Visus reikmenis patogiai ir tvarkingai sudėsite kosmetinės viduje.
  • Kompaktiškas rinkinuko dydis – patogu pasiimti su savimi.
  • Kosmetinės medžiaga patvari ir atspari vandeniui.

 

Įspėjimas: Galima naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems

Miniland

Miniland įkūrėjai tiki, jog pasaulis taps geresne vieta gyvenimui, jeigu sutelksime jėgas į mūsų vaikų gyvenimo kokybę. Vaiko auginimas – tai kelionė į iššūkių kupiną kraštą. Kelionės metu svarbu atrasti, pažinti, išmokti, suprasti ir rasti ryšį su sau ypatingais žmonėmis, objektais. Jeigu norite, kad jūsų vaikai augtų turiningoje aplinkoje, kurioje būtų gausu erdvės edukacijai, svajonėms ir unikalumui – rinkitės Miniland. Miniland sako, jog kiekvienas vaikas yra galaktika, sukurtas spindėti savo paties šviesa ir niekada neužgesti.

Miniland – prekinis ženklas, kuriam ypač svarbu padėti kurti bendruomenes tarp šeimų, padėti atrasti laiko švęsti gyvenimą ir suprasti, jog turėtume koncentruotis į geras emocijas. Tik puoselėdami gėrį, patys galime tokiais būti.

Tarp prekinio ženklo Miniland produktų – viskas nuo nėštumo pradžios, iki brandžios mažylio vaikystės. Čia rasite: žindymo pagalves, elektronines vaiko svarstykles, daugiafunkcinį maisto kombainą, termometrą, maisto termosus, mobilias aukles ir dar daugiau. Pasirinkite miniland ir suprasite – komfortas, tai ko jums seniai reikėjo.

Svoris1 kg