Neturime

Konstruktorius LEGO Super Mario

29.99 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Prekės ženklas: Lego Kategorija:
Share

Vaikai atrakins vis naujus veiksmo kupinus iššūkius su šiuo LEGO® Super Mario™ pradiniu rinkiniu, kuriame yra interaktyvi LEGO Mario™ figūrėlė!

Stebėk, kaip LEGO® Mario™ reaguoja į tikrą aplinką šiame LEGO Super Mario™ pradiniame rinkinyje! Sukonstruok savo lygį ir padėk Mario rinkti monetas. Suk platformą… tik nenukrisk! Skrisk ant debesies. Rink papildomas monetas su super žvaigžde ir ? bloku. Užšok ant Goomba ir trypk pagriautą Bowser Jr, kad pelnytum monetų. Varžykis su draugais ir perkonstruok, kad sukonstruotum naujų iššūkių!

Vaikai gali suvienyti jėgas su savo mėgstamu personažu realiame pasaulyje su šiuo LEGO® Super Mario™ Nuotykių su Mario pradiniu rinkiniu (71360). Šį rinkinį sudaro LEGO Mario™ figūrėlė, kuri akimirksniu išraiškingai reaguoja LCD ekranuose ir per garsiakalbį. Žaidėjai renka virtualias monetas judindami LEGO Mario nuo pradžios vamzdžio iki galutinio vėliavos stiebo besisukančiomis ir debesų platformomis, ? bloku, ir super mūšiais su Goomba ir Bowser Jr. žaislinėmis figūrėlėmis. Perstatyk kaladėles ir sukurk naujus žaidimo lygius! Patobulintas žaidimas Nemokama LEGO Super Mario programėlė skirta patobulintam žaidimui su šiuo dovanojamu žaislu vaikams. Ji turi vaizdo priartinimo ir pasukimo priemones, kad konstruoti būtų lengviau, pasiūlo kitų kūrybiškų būdų konstruoti ir žaisti, be to, joje yra saugus forumas savo idėjomis dalytis su draugais. Nevaržomas Mario! Individualiam žaidimui ir draugijos varžyboms pritaikyti LEGO Super Mario rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį. Šis pradinis rinkinys ir papildomi rinkiniai atveria neribotas galimybes.

https://youtu.be/v27kKUGLafs

Svoris1 kg
Prekės ženklas

Lego