Akcija!
In stock

Hot Wheels Trasa -Degalų Bakas Su triukais

24.99 

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 4 Kategorijos: ,
Share

Pasiruoškite smagiems nuotykiams su Hot Wheels! Šis Track Builder turi unikalią kuro bakelio dėžę, o trasa gali būti sujungta dviem skirtingais būdais.

Savybės:

 • Rinkinyje yra 16 detalių, visos datalės telpa į dėžę, kurioje neužima daug vietos, patogu pasiimti.
 • Derinama su kitais Hot Wheels rinkiniais.
 • Pridedamas 1 automodelis.
 • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.
 • Hot Wheels

  Hot Wheels – tikras žaislų berniukams rojus! Jį mažyliams kuria viena didžiausių pasaulyje žaislų gamintojų MATTEL, puikiai žinanti, kaip sužavėti net ir visko mačiusius vaikučius. Patys gamintojai sako, jog inovatorius, raketų mokslo specialistas ir automobilių inžinierius, sujungę jėgas, atnešė tikrą revoliuciją į žaislų pasaulį. Mes su tuo nesiginčijame ir tik nuolankiai linksime galvą – Hot Wheels – kupini įdomybių ir linksmybių.

  Hot Wheels – tai įvairiausių modelių automobiliai, suteikiantys galimybę berniukams išbandyti savo jėgas lenktynių trasose! Jaunieji lenktynininkai turės galimybę atlikti kvapą gniaužiančius triukus ir patirs daugybę iššūkių lenktynėse, o taip pat galės sukauptą transporto priemonių kolekciją priparkuoti įspūdingo dydžio garaže arba automobiliais apsikeisti su draugais. Tai – atskiras, veiklos nestokojantis pasaulis, kuriame kiekvienas berniukas galės atrasti save!

  Daugiau kaip pusšimtį metų gyvuojantis prekinis ženklas pelnė viso pasaulio berniukų simpatijas, o prieš keliolika metų išleistas animacinis filmas dar labiau sužadino jų troškimą savo kambarį paversti įspūdinga Hot Wheels trasa. Jums tokį mažylių norą įgyvendinti tikrai nebus sunku: tarp Hot Wheels prekių rasite ne tik unikalius automobilių modelius, bet ir dėliones, kuprines, lavinamąsias knygutes ir kitus smagius užsiėmimus. Leiskite mažyliams pasijusti tikrais lenktynių profesionalais!

  Kiekvienas iš įkūrėjų vadovavosi tomis pačiomis vertybėmis ir juos siejo tokie patys tikslai – kurti, vardan galingo dizaino, inovacijų ir žaidimų. Ar jiems pavyko? Sutikite – paneigti neįmanoma.

Svoris2 kg