Akcija!
Neturime

Elektroninis arkliukas Rodeo Chicco

69.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 12 mėn. Kategorijos: ,
Share

Prekės aprašymas: Elektroninis arkliukas Rodeo Chicco

 

Nuostabaus dizaino arkliukas – puikus elektroninis žaislas vaikams nuo 12 mėnesių. Arkliukas atgyja dėka viduje esančių sensorių. Arkliukas judina akis bei skleidžia garsus iš džiaugsmo, kai yra paglostomas arba pamaitinamas morka.
Trys funkcijos:
1. Automatinis supimas (supa po arkliuku esantis pagrindas).
2. Vaikas pats gali suptis.
3. Elektroninis žaidimų centras: du mygtukai su muzika ir garsais.

  • Reikalingi elementai 3 x AA 1,5V [nėra rinkinyje).
  • Maksimalus vaikučio svoris – 25 kg
  • Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Chicco

Chicco – tai ne tik etiketė ant produktų – tai Italijoje 1958 metais sukurtas prekės ženklas, kurio pavadinimas skamba per visą pasaulį jau daugiau nei šešios dekados. Prekinis ženklas Chicco yra neabejotinai tai, kuo labiausiai pasikliauja šiuolaikiniai tėvai Amerikoje ir visame pasaulyje. Top įvertinti produktai, tokie kaip visų mėgiamos ir pripažintos KeyFit® automobilinės kėdutės, leidžia į Chicco žvelgti patikimu žvilgsniu.

Įmonės įkūrėjas ir vystytojas Mr. Catelli, po to kai jam gimė jo sūnus, nusprendė skirti visą savo dėmesį vaikų farmacijos kryptimi. Nuo tada buvo stengiamasi sukurti kažką ypač reikšmingo ir esminio – tai, kas galėtų pagerinti vaikų ir jų tėvelių gyvenimo kokybę. Nuo tada, Chicco augo ir tobulėjo, tapo prekės ženklu, kuris yra žinomas net 120 šalių pasaulyje ir siūlo rinktis iš ypač plataus asortimento rato į kurį patenka: slaugymo ir higienos priemonės (nosies siurbtukai ir traukikliai), žaislai, vaikiški drabužiai, batai ir kiti kūdikių priežiūros produktai. Chicco – rinktis verta, jei norite savo mažyliui geriausio.

Svoris5 kg