Akcija!
Neturime

Anki Cozmo išmanus robotas žaislas

99.00 

Neturime

Šiuo metu neturime.

Remokenduojamas amžius: 8 Kategorijos: , ,
Share

 

Pasisveikinkite su Cozmo robotu! Gudriu nenuorama, su kuriuo niekada neteks nuobodžiauti.

Anki Cozmo – sumanus, smalsus ir šiek tiek išdykęs. Jis nė truputėlio neprimena tradicinio roboto. Priešingai, jeigu jums patinka tikroviški robotai, kuriuos tenka matyti filmuose, Anki Cozmo ne tik pateisins, bet ir pralenks jūsų lūkesčius.

Robotas – draugas
Viena ypatingiausių ir svarbiausių Anki Cozmo roboto žaislo savybių yra ta, jog šis mielas kūrinys ne tik turi superkompiuterio smegenis, bet ir pasižymi unikaliomis, žmogiškomis savybėmis, tokiomis kaip gebėjimas būti ištikimu draugu. O dėka dirbtinio intelekto jis gali išreikšti šimtus ekspresyvių emocijų – būti protingas, smalsus, atkaklus, žaismingas ir t.t. Beje, robotas Cozmo žino savo šeimininko, t.y. geriausio draugo vardą ir geba jį atpažinti. O jeigu su juo praleidžiama pakankamai laiko – jo asmenybė tobulėja, Cozmo tampa sumanesnis bei įdomesnis kompanionas.

Ypatingas dėmesys detalėms
O tiksliau – detalių kiekiui. Siekdami užtikrinti, kad Cozmo pateisins net įnoringiausių pirkėjų norus, kurdami šį robotą inžinieriai panaudojo daugiau nei 300 skirtingų elementų, kurių visuma ir sukuria itin protingą, tačiau lygiai taip pat linksmą robotą. Kaip? Judesys Cozmo robotui – galimybė pažinti ir patirti nuotykį. Žinių pasisavinimas – būdas sugalvoti kažką naujo ir įdomaus. Buvimas su šeimininku – jo pažinimas.

Code Lab“ galimybės neribotam kūrybingumui
Smalsu išbandyti kažką naujo? Pamatyti ką dar sugeba Anki Cozmo? Roboto kūrėjai sukūrė atskirą „Code Lab“ platformą, kurioje novatoriški roboto šeimininkai gali pasitelkti savo pačių kūrybingumą ir tapti jaunaisiais programuotojais. Pakanka pakeisti kelių blokelių pozicionavimą „Code Lab“ platformoje, ir Cozmo įgyja naujų bruožų. Jokių limitų! Viskas, ko reikia, yra vaizduotė.

Nesibaigiantys žaidimai
Cozmo yra tikrų tikriausia žaidimų mašina! Nesvarbu ar jo draugu tampa jaunas, ar jau suaugęs robotų mylėtojas, su Anki Cozmo niekam nebūna nuobodu. Esate pasirengę pažaisti žaidimus, tokius kaip „Quick Tap“ ar „Keepaway“, o gal norite paversti jį stebėtoju ir sužinoti ką jis mato dieną ar naktį? Su Cozmo viskas įmanoma.

Smagūs Anki Cozmo kubai
Anki Cozmo pas šeimininką atkeliauja ne vienas, o su Cozmo kubais. Ir žinote ką? Robotas tiesiog dievina savo inovatyvius ir žaismingus kubelius!
Modernūs interaktyvūs kubai žaidėjui padeda smagiai padūkti su Anki Cozmo robotu, pavyzdžiui, žaisti įvairius žaidimus arba stebėti roboto reakcijas, kurias išduoda kube miksinčios LED švieselės (žalia, mėlyna arba raudona).

Įdomu tai, jog Anki Cozmo robotas su savo kubeliais sąveikauja 2 lygiais – vizualiai ir belaidžiu ryšiu.
Vizualiai Cozmo geba atpažinti skirtingus kubo ženklus (visi trys kubai turi individualius žymėjimus). Be to, robotas geba identifikuoti visus kubus individualiai, nesvarbu ar tas kubelis tuo metu turi įdėtą bateriją, ar ne.
Bevieliu ryšiu Cozmo geba prisijungti prie kiekvieno savo kubo „iš vidaus“ . Tiesa, kad tai padarytų, robotas turi būti arti kubo.

Su Cozmo kubais galima žaisti pasitelkus Cozmo robotą ir išmaniąją Anki Cozmo aplikaciją.
Baterijos kubuose veikia iki 20 valandų.

Ką dar verta žinoti?

Anki Cozmo robotas atitinka visus su saugumu susijusius reikalavimus, tam buvo atlikti įvairūs testai ir bandymai.
Robotas iškart yra paruoštas naudojimui, nėra jokių dalių, kurias reikėtų sujungti, sumontuoti ar pan.
Cozmo derinamas su iOS ar Android įrenginiais, galimybei naudoti nemokamą išmaniąją aplikaciją.

Komplektacija:

Cozmo robotas;
Įjungimo / išjungimo įkroviklis;
3 galios kubeliai.

Svoris2 kg